GL A1 Turnike Geçiş Sistemi

GL A1 VIP Turnike Geçiş Sistemi
5 mm 304 kalite paslanmaz çelik Gövde
Temperli Cam Kanat
58 kg Ağırlık
Standart olarak 55 ve 90 cm kol boyu üretilmektedir. İhityaca göre kol boyu üretimde değiştirilebilir.

GAL 1 Cam Kanat Turnike sistemi Silindir motorlu gövde üzerine 90 cm temperli cam kanat olarak üretilmektedir. Diğer adıda engelli geçiş turnikesi olan GLA 1 Turnike sistemi bel tipi turnikeler sınıfına girer.

Şık ve özel alanlar için tasarlanmış turnike genellikle Plazalar, Avmler ve ofislerde sıklıkla tercih edilir. Kanatta bulunan temperli cam 10mm kalınlığındadır ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Sesiz çalışan turnike sistemi gürültü filitresi ile desteklenmektedir. Kanadın açılma hızı 1 ie 2 saniye arasındadır.

Gövde komple 304 kalite paslanmaz çelikten üretilir.Üst kapak kendisine daha şık bir görüntü veren siyah granitten oluşur.GLA 1 Özürlü turnikesinde yönlendirme ikaz ışıkları standart olarak uygulanır.

GAL 1 Cam Kanat VIP Turnike sisteminin yerden yüksekliği 1030 mm dir kanat boyu yapılan keşiflerden sonra kullanılacak alana göre üretim yapılmadan ayarlanabilir. Betaper Geçiş Kontrol Sistemleri müşterilerine ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetini sunmaktadır.

GAL 1 Cam Kanat VIP Turnike sistemi diğer turnike sistemleri gibi her türlü access kontrol paneline bağlanarak geçiş kontrolü yapılmasına izin verir.Genellikle Hidden Gate turnikelerin yanlarında Vip turnike, engelli turnikesi, özürlü turnikesi olarak tercih edilir.

Turnikeye açıl komutu verildiğinde otomatik olarak açılır ve belirli bir süre sonra kendiliğinden otomatik olarak kapanır.Kanat hareketleri esnasında önünde bir cisim var ise kanat kapanmayı veya açılmayı tamamlamadan kendisini tekrar geri çeker.Bu özellik hem yaralanmaları hemde turnike sisteminin zarar görmesini engeller.

GAL 1 Cam Kanat Turnike sisteminin enerjisi kesildiğinde daha önceden belirtilen yönde kapı açılır ve serbest geçiş izini verir.Fakat istenirse kapının yani kanadın kapanmasıda sağlanabiir. Aynı zamanda acil durumlarda serbest geçiş izinide verebilmektedir.

GAL 1 Turnike sistemi tamamen yerli üretimdir.Montajı oldukça basit olsada işin uzmanı teknik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.220 V enerji ile çalışır.Kart okuyucu,parmak izi okuyucu,yüz tanıma sistemleri gibi donanımlardan kuru kontak verilirse geçiş kontrol sistemi senaryosuna göre çalışabilir.Ayrıca bir uzaktan kumanda ünitesi veya buton bağlanırsa turnike sistemini çalıştırabilirsiniz.

Cam kanat kısımlarını firmanızın logosu veya uyarı yazıları ile de kaplayabilirsiniz.Standart temperli cam olarak üretilen GLA 1 Turnike istenirse kanat renkleri değiştirilebilir.

VİP TURNİKE SİSTEMLERİ


505 E Turnikeler

705 E Turnikeler

GL A1 Turnike Geçiş Sistemi

DİĞER TURNİKE SİSTEMLERİMİZ

VİP Turnikeler

Kollu Turnikeler

Boy Tipi Turnikeler

Serbest Geçiş Turnikeleri