505 E VIP TURNİKE SİSTEMLERİPRM - 505 E Turnike Geçiş Sistemi
- 304 Kalite 1,5 mm Paslanmaz çelik gövde
- 5 mm ebadında kol
- 40 kg Turnike Ağırlığı
- VİP Kol uzunlugu 90 cm standarttır ihtiyaca göre kol boyları ayarlanabilir.
- Kanat boyu 90 cm den uzun olması durumunda kollar alüminyum olarak imal edilmektedir.
- Her türlü Access kontrol sistemin euygun çalışmaktadır.505 E VIP Turnike sistemi engelli ve vip geçişler için imal edilmiştir.Genellikle uzaktan kumanda ve buton yardımı ile kullanılan kanatlı turnike ,bazı çalışmalarda parmak izi okuyucu,kart okuyucu,access kontrol sistemi gibi personel takip sistemi amaçlıda kullanılmıştır.

505 E VIP Turnike sistemi üç kollu turnikelerin aksine kapı şeklinde açılır ve kanat boyu yaklaşık 90 cm dir.Vip turnike motorlu olarak imal edilmektedir. Yerden yüksekliği bel hizasındadır. Betaper geçiş kontrol sistemleri bünyesinde bulunan tüm turnikeler gibi 505 E Vip turnikede 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Turnike sisteminin kanadına açılma komudu verildiğinde kanat otomatik olarak açılır ve belirli süre açık kalıp tekrar başlama komuduna geri döner ve kendisini kilitler. Tekrar geçiş komudu verilene kadar izinsiz geçişleri engeller.

Turnikeler kullanım amaçlarına göre iş yerleri, ofisler, plazalar, fabrikalar, aVM, spor salonları gibi alanlarda yer alır.

505 E VIP Turnike sistemi kendisi ile aynı kategoride bulunan 500 E bel tipi turnikenin altarnetifi dir.Yani bir adet üç kollu tripod turnike kuracak ve yanında engelli geçişi için engelli turnikesi kurmayı düşünüyorsanız 505 E VIP Turnike sistemini tercih edebilirsiniz.Bu sayede görüntü olarak bir birine benzeyen şık ve faydalı bir turnike sistemi kurmuş olursunuz.

505 E VIP Turnike sistemi sadece özürlü veya vip geçişler için kullanılmaz aynı zamanda eşya taşımaları ve serbest geçiş turnikeleri olarakta kullanılabilir

Elektrikler kesildiğinde turnike kanadı açık halde kalır ve geçiş alanını engellemez.Turnike açılıp kapanma işlemini tamamlamandan kanat karşısında bir cisim görürse sensörler sayesinde tekrar kanat geri çekilir ve kişilere çarparak zarar vermez.

505 E VIP Turnike sistemi çift yönlü olarak kullanılabilir.Hem giriş hemde çıkış olarak kullanabilirsiniz. VIP turnikenin cam kanat turnike modelleri de vardır.

Kollar arasındaki alan pleksiden üretilmiştir. Pleksi üzerine firma logosu,geç,dur gibi uyarı içeren yapıştırmlar yapılabilir.

Turnike tamamen yerli üretimdir.Özel kilitli mekanizması ile içerisinde bulunan turnike anakartı, selonoitleri ve diğer elektronik aksamlar korunmaktadır.

505 E VIP Turnike sistemi dış ortamlara uyumludur fakat üzerine bir sundurma çatı vb. kapatmalar yapılırsa turnike sistemi daha uzun yıllar kullanılabilir.

Betaper geçiş kontrol sistemleri daima uygun fiyat ve kalite güvencesini müşterine sunmayı ilke edinmiştir.


VİP TURNİKE SİSTEMLERİ


505 E Turnikeler

705 E Turnikeler

GL A1 Turnike Geçiş Sistemi

DİĞER TURNİKE SİSTEMLERİMİZ

VİP Turnikeler

Kollu Turnikeler

Boy Tipi Turnikeler

Serbest Geçiş Turnikeleri